LietuviųAngluRusų

RegistruotisParama

Enter Amount:

Apie Minčių mokslą - Puslapis 3

Vartotojo vertinimas: / 0
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Apie Minčių mokslą
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4
Visi puslapiai
Daugeliui gali kilti klausimas: šalia kurio dabartinio mokslo turėtų būti Minčių mokslas? Iš paminėtos specifikos galima suprasti, kad šis mokslas turi būti vos ne visų mokslų tarpe. Ar buvimas visur nesudaro preteksto būti niekur? Neišsprendus Minčių mokslo buvimo vietos daugelis faktų, įvykių bei reiškinių taip ir liks už mokslo ribų, tai yra nekontroliuojamoje, nevaldomoje zonoje. Kylant bendram žmonijos intelekto lygiui, minčių padarinių daugės, jie darysis vis labiau problematiškesni, juos nuspėti bus neįmanoma. Viena iš svarbių Minčių mokslo krypčių – nelaimingų atsitikimų, katastrofų prevencija. Visiškai nesvarbu ar jos kyla iš žmogiškųjų resursų degradacijos ar grynai dėl techninių kliūčių, jos turi vienodą reimę tik skirtingus prevencijos kelius. Taip pat minčių dėsnių nesuvokimas neleis sklandžiai vystytis visuomenei bei visai žmonijos bendrijai. Įvykių priežasčių nagrinėjimas atskirų specialiųjų mokslų rėmuose neleis pilnai, aiškiai ir objektyviai įžvelgti reiškinio visumos. Tokiu būdu neišvengiamai turi būti prieita prie atskiro mokslo.

Ką nagrinėja Minčių mokslas?

Ne šios srities žinovui gali atrodyti, kad
minties sritis yra labai aptaki, išplauta ir nereiminga. Taip atrodo tik neišprususiam. Kol nėra atskleisti minčių dėsniai, jų egzistencijos formos, ši sritis gali būti lyg svarbus signalas žemiau triukšmo lygio. Vos tik pradedami suvokti minčių mechanizmai, daugelis reiškinių iš triukšmo pavidalo virsta gana aiškiu, suprantamu ir prognozuojamu signalu – jėgų komplektu. Mintį laikyti ne mokslo tyrimo objektu gana trumparegiška. Nežinant minčių galimybių gali atrodyti, kad mūsų pasaulis yra gana aiškus, suprantamas ir gerai prognozuojamas. Pradedant suvokti mintis bei jų pasireiškimo būdus, pasaulis tampa daug geriau suprantamas, atsiveria visiškai iki tol nežinotos galimybės. Tai ir yra Minčių mokslo tyrimo objektas.

Tiriant tam tikrų
minčių pasireiškimo specifiką, atsiskleidžia iki tol nežinomos gamtos jėgos, materijos bei energijos egzistavimo formos. Pakanka tik gana gerai išsiaiškinti kai kurias minčių savybes, kaip atsiveria galimybė valdyti daugelį, o gal net visas iki tol žinomas gamtos jėgas. Tikslus, išsamus minties pasireiškimo, bei jos aplinkybių tyrimas leidžia suvokti tam tikrus ryšius. Tokiu būdu Minčių mokslas tiria ne tik pačias mintis, jų savybes, o ir pasireiškimo principus.

Sekanti svarbi Minčių mokslo paskirtis – atskleisti, išsiaiškinti
minčių atsiradimo, išnykimo bei transformacijų principus. Kita su mintimis glaudžiai susijusi sritis – minties įtakojimas. Joje būtų nagrinėjama minčių stiprinimo, slopinimo galimybės, sąlygos. Duomenų, žinių iš šios Minčių mokslo srities labai prireiktų specialistams, kurie ieško išeičių iš keblių padėčių. Su mintimis yra susiję ne tik žinios, jų valdymas, o ir naujų žinių, sprendimų gavimas, kūryba. Tam tikrų sričių specialistai, nežinodami minčių atsiradimo principų, gali ilgai nesulaukti jiems reikalingų minčių – sprendimų. Ypatingai naudinga minčių panaudojimo sritis – išmintingas visuomenės valdymas, politika. Minčių dėsnių nežinojimas gali ilgai klaidinti valstybę modelių paieškose. Sėkmingas minčių valdymas gali sudaryti sąlygas valstybei pasiekti greitų ir labai aukšto lygio rezultatų. Šiuo metu minčių technologijomis sėkmingai naudojasi pelno siekiančios įmonės, korporacijos. Norėdamos konkurencinėje kovoje įgauti ryškų pranašumą, jos naudojasi profesionalių psichologų – minčių technologų paslaugomis. Jie išdirba pardavėjo elgesio modelį, leisiantį praduoti net visiškai nereikalingas klientui prekes. Ar apgavystės būdu naudojamos minčių technologijos nekuria daugiau blogio, nei gėrio? Į šiuos klausimus taip pat bando atsakyti Minčių mokslas.


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 178 svečius online

Žinutė administratoriui