LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login FormDonation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Mūsų vizija

User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

 

„Minčių fontanas“ (toliau - MF) kuriamas iš kiekvieno autoriaus asmeninių minčių bei nuomonių apie kažkur išreikštas mintis, įvykius, reiškinius. Kiekvienas autorius atsako už pateikiamą informaciją, jos naudingumą žmonėms. Jis turi teisę, kartais ir pareigą, ją taisyti, jeigu ši žalinga. Šio tinklapio paskirtis – pastebėti, suprasti, perteikti. Galintys ir norintys prisidėti – kreipkitės, reikškite savo nuomonę, diskutuokite, prieštaraukite. To nedarantys negalės po to sakyti –„darėte blogai“, nes neprisidėjote. MF sieks efektyvesnio minčių veikimo, švaresnio, greitesnio, negrįžtamesnio, švelnesnio, visuotinesnio jų poveikio.

MF veiks pagal moralės normą – negali padėti, tai nepakenk.
MF sukurtas pagal fizikos, elektronikos, psichologijos bei tam tikrais atradimais paremtu mokslu.  MF analogijos primena meno išraiškos priemones.  Daug kur MF yra kaip artimas arba tolimas tikslas, kaip kelias, būdas jam pasiekti. Taip pat kaip svarbių šiuo metu uždavinių iškėlimo priemonė. „Kas svarbiausia?“ – vertybės, vizija, principai, esmė. Detalės su laiku išryškės, užaugs, ištobulės. Jos - tolesnio kolektyvinio darbo rezultatas.

MF taikomos technologijos leidžia keisti laiko tėkmę. Tai pagrįsta reliatyvumo teorijos pagrindu. Kaip jis keičia laiko tėkmę, gali įsitikinti tik jį vartodamas, įsigilindamas. MF keičia erdvės suvokimo pojūtį, gylį, svarbumą. Tampi labiau rentgeniškas. Tau atsiveria paslaptys, juodosios dėžės, viskas atsiskleidžia.

MF suvokimas - reikalauja nemažo protinio darbo. Ne kiekvienas, trumpam prišokęs, suvoks viską, kas čia pateikta. Bet, patikėkite, nėra sakinio be minties, be prasmės. Nenorėkite visko suprasti, nors suvokimas atsiranda staiga, vieną akimirką. Tuomet, galima sakyti, gavai minčių, kurios paaiškina tą vietą MF, o gal ir viską, ko tau reikia asmeniškai.

MF nereikia bandyti suprasti pažodžiui. Tačiau, jeigu mintis turės daug prasmių, jai atsirasti MF bus žymiai daugiau šansų, nei kitoms.

MF tai persipynusių ryšių tinklapis. Jame daug kas susiję. Kartais, kai kas kartojasi, tik šiek tiek kitaip, savaip.  

MF tikslas – parodyti, kad svarbu ne tik tai, ką darai, sakai, bet ir ką galvoji, jauti. Daugelis net neįsivaizduoja kas ir kaip nuo to priklauso. Todėl lozunge yra : ĮSIVAIZDUOK. PATIRK. Patirti – tai ne tik pajausti, o ir pamatyti, apčiuopti, pačiupinėti, pamatuoti, sukurti, realizuoti. Mintis paversti realybe. Ne visos mintys geros, ne visos blogos, todėl reikia mokėti jas atrinkti, po to žinoti, ką ir kaip su jomis daryti. Kitaip minčių sferoj bus tikras chaosas. Jis kartais gėris, kartais blogis. Sutvarkius mintis, tinkamai su jomis elgiantis, rezultatai gali būti milžiniški. Netiki? – Pabandyk.

 

2006-04-29


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 57 guests online

Message to admin