LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

Kitoks pasaulis - Puslapis 3

Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Kitoks pasaulis
Puslapis 2
Puslapis 3
Visi puslapiai

   

       Na, jau ir supainiojau visus, daugelis pamanys. Negi taip iš viso gali būti? Tai juk autoriaus fantazijos. Iš piršto laužtos istorijos ar net kliedesiai. Atsargiau su išsireiškimais. Žinoma, jei jūs taip, kaip parašiau aname sakinyje, nepagalvojote, neprisiimkite autoriaus minčių. Bet kai kurie taip ir pagalvos. Tuomet juos turiu įspėti. Nebandykite provokuoti autoriaus parodyti, kaip veikia tas pasaulis nepasiruošusius. Mano pasakojimas skirtas ne tam. Jei viskas vyksta tvarkingai, tai su kitokiu pasauliu nesusidursite tol kol jums nebus skirta arba kol nebūsite tinkamai tam pasiruošęs. Tai gana profesionali apsauga. Tik pradedate tapti tinkamas tam kitokiam pasauliui, kaip jis švelniai, atsargiai, taktiškai pats jums pradės atsiskleisti. Va tuomet pamatysite tikrąjį jo grožį ir galią. Va tuomet bus įspūdis bus nepakartojamas. Tada ir sužinosite, kad to ką patyrėte gal niekada ir negalėtumėte patirti, jei neitumėte numatytu keliu.


      Nemanykite, kad ši kelionė yra natūralus reiškinys. Tai yra maksimaliai priartinta kitokia tikrovė. Ji mūsų sąmonei gali pasirodyt per daug fantastiška. Nemanau, kad žmogaus sąmonė nėra pajėgi padaryti tinkamą šuolį, kad patektume į kitokį pasaulį jau dabar. Paprasčiausiai žmogus nežino, kad yra toks greitas, trumpas, nors ir beveik fantastiškas kelias. Kitoks būdas ten patekti yra natūralus. Jis galėtų įsigyvendinti be ypatingų žmogaus pastangų per kelis tūkstantmečius. Žinoma, gali taip atsitikti, kad Žemė patirs didelį kataklizmą ir šis persikėlimas užsitęs kokį milijoną ar milijardą metų. Na, jeigu aukšto išsivystymo gyvybė žemėje dėl kažkokių tai priežasčių išnyks, tai jos tobulėjimas vėl nuo kažkurio etapo gali užtrukti labai ilgai. Tai net ne mūsų laiko matavimo terminas.


      Taigi aš siūlau tai, ko paprastai niekas nesiūlo. Žinoma, toks pasiūlymas nėra paprastas pasirinkimas, kaip „ką valgysiu šiandien pietų - cepelinus ar lietinius su varške? Tai net ne toks pasirinkimas, kaip „vesti tą merginą ar kitą? O gal išvis nevesti?“ O jei jau vedei, turėti su ja vaikų, ar ne? Ir kaip auklėti vaikus, o gal palikti juos saviauklai? Pasirinkimų gali būti daug. Kai kurie panagrinėti knygoje. Bet to pasirinkimo, kuris perkelia į kitokį pasaulį, negalima pavadinti paprastu. Nenoriu, kad šis sureikšminimas visus išgąsdintų. Kiekvienas dalyvis turi paklausti organizatoriaus, kuo tai gresia? Na, neatleis jus niekas iš darbo. Nereikalaus pasirašyti kokioje nors sutartyje rašalu ar krauju. Nėra šis apsisprendimas toks baisus. Be to, juk galima jį įvykdyti ne per pirmą kartą, o iš pradžių pasivaikščioti apsidairyti. Bet jei tik dairysitės, nepajausite įspūdžio, koks būtų persikėlus į kitokį pasaulį. Bet matau, kad mano laikas baigia ištirpti. Juk nenorite, kad už čiupros, neatsiklausęs, imčiau ir perkelčiau ten. Viskas savo laiku. Ir ta kelionė taip pat.


9:32


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 198 svečius online

Žinutė administratoriui