LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

Ypatinga kelionė

Vartotojo vertinimas: / 4
BlogiausiasGeriausias 


Kviečiame į "Ypatingą kelionę"

Norite vykti kartu? Tuomet siūlome:

įjungti: vaizduotę, smalsumą, atidumą, atsipalaidavimą (kartais) ir visus teigiamus jutiklius

išjungti: nusistatymus, nuomonę (kuriam laikui) ir visus neigiamus dirgiklius

Kelionė vyks pagal "Bilieto į Kitokį pasaulį" planą, gidas – knygos autorius Arūnas G.

Kelionėje pažinsite kitokį pasaulį - gal pavyks jį ir sukurti. Kelionė vyks per realias vietoves, o taip pat nerealias, fantastiškas, bet įmanomas. Pabuvosite įvairiuose laikuose - nuo tolimos praeities iki tolimos ateities. Kelionė neapsiribos išoriniu pasauliu, bet giliai nusitęs ir į vidinį.
Skaitytojai galės ne tik keliauti, bet ir gaus dovanų-suvenyrų (minčių, idėjų, atradimų, patyrimų, sugebėjimų) iš aplankytų šalių.

Maloniai kviečiame prisijungti!


Viešas renginys jau įvyko.


Autorius kelionę bei knygą gali pristatyti asmeniškai arba susiorganizavusiai grupei žmonių.

Susidomėjote? Rašykite žinutę feisbuke


    Ypatinga kelionė 


2014-09-16

    
      Nenumaldomai artėja laikas, kuomet dar galite patekti į Ypatingą Kelionę. Kuo ji panaši ir kuo skiriasi nuo kitų įprastų kelionių? Taip, ji turi savo tikslą, priemones ir dalyvius. Pabandysiu palyginti ją su kelione traukiniu.

     Traukiniu vykstate į kelionę iš vieno punkto į kitą ir visi vienu metu, ta pačia kryptimi – sinchroniškai. Norint keliauti būtina įsigyti bilietą. Žmonės, vykstantys traukiniu, tampa bendrakeleiviais. Kartais tarp jų užsimezga ryšys. Tačiau tikėtis, kad tarp jų visų užsimegs ryšys galima tik tuo atveju, jei įvyks kažkoks nenumatytas įvykis. Kad neįsisvajotumėte, tuojau atskleisiu, kodėl pasakoju šią analogiją.

     Šis palyginimas prasmės požiūriu labai panašus į knygos skaitymą. Na, paprastai knygų skaitymas nesujungia žmonių. Ir šiaip tas skaitymas niekur toli neveda, neturi bendro didelio tikslo, nebent knyga taptų kokio nors pasipriešinimo simboliu.

     Taigi knyga „Bilietas į kitokį pasaulį“ atitinka paminėto traukinio atvejį. Tačiau, skirtingai nuo jo, knyga gali nuvežti į tokią vietą, kurios pasaulyje dar nėra. Kitas didelis skirtumas – ji gali pavėžėti vis didesnį ar bet kokį kiekį žmonių. Šiuo metu „traukinyje“ yra apie 500 vietų. Bet atsiradus keleivių poreikiui, gali būti išsiųstas dar vienas, padidinto talpumo sąstatas.

     Važiuodami traukiniu jūs turite galimybę stebėti vaizdus pro langą. Na, galite ką nors vertingo nuveikti ir savo viduje. Visa tai taip pat gali užtikrinti mano minėtas „traukinys“. Beje, juo pravažiuosite labai įvairias vietoves. Tinkamai pasinerdami į kelionę, laiką galite ištęsti kelis kartus.

     Kas dar įdomaus ir netikėto gali įvykti šioje kelionėje? – Ji gali įtakoti artimą ir stebimą pro langus aplinką. Dar viena įdomybė – „traukinys“ gali būti labai reikšmingas. Jis gali turėti įtakos valstybei ir netgi pačiam pasauliui. Įsivaizduokite – traukinyje esantys žmonės gali būti apsaugoti nuo nemalonių įvykių išorėje.

     Jums kils klausimas, kaip didėjantį „traukinį“ patemps garvežys? Iš jūsų išsiskirianti jėga prisidės prie „traukinio“ galios. Jei jos neišskirsite, jis pradės buksuoti. Jei pridėsite jos per daug, jis išvystys šviesos greitį ir pateksite į kitokią civilizaciją.

     Na, po tų analogijų jums jau nekantru paklausti – kada išvažiuoja šis „traukinys“? 2014 metais, kažkur apie lapkričio 1 dieną. Kad nepavėluotumėte arba netektų vytis, bilietą turite įsigyti iš anksto.

     Bilietas tik vieninteliam žmogui. Kas mano, kad vienu bilietu galės važiuoti dviese ar grupėmis, papasakokite tai jus užklupusiai Vilniaus transporto kontrolei. Ji, žinoma, jūsų neišmes, bet gausite neadekvačią bilieto kainai baudą. Tačiau, už tvarkingai nusipirktą bilietą kontrolė jus neapdovanos. O ši knyga-bilietas gali suteikti vertingų dovanų. Žinoma, tai priklauso nuo kiekvieno sugebėjimų, kurie šioje kelionėje gali pas jus atsirasti.

     Taigi, šis bilietas tik vienam keliautojui. Todėl kelionės organizatoriai neatsako už pasekmes „zuikiams“. Kita vertus, juk žymiai drąsiau keliauti teisingai, sąžiningai.

     Atskleisiu dar vieną tokios ypatingos kelionės niuansiuką. Ar galima keliauti nepastebimai, nepasineriant, neįsijaučiant? Tai gana svarbus klausimas. Jei manysite, kad nesąveikaudami su traukiniu, lyg tarp kitko, galite dalyvauti šioje kelionėje, nesuklyskite. Tai bus tas pats, lyg pro stiklą laižytumėte medų. Į šią kelionę būtina pasinerti visa savo esybe.

     Tad kol kas pakaks tokio kelionės apibūdinimo.

     Niekas neišaiškėjo? Miglotas pasakojimas? Juk aš negaliu nevykstantiems atskleisti kelionės turinio. O vykstantiems galiu papasakoti žymiai daugiau, negu parašyta knygoje.


     Truputį paslapties atskleisiu: tai kelionė į ateitį. Kelionė į geresnį, teisingesnį pasaulį. Kelionė į stebuklų (be kabučių) šalį.
 Na, o dabar be metaforų.


Kur galima gauti šią knygą - bilietą?


Pas autorių, t.y. mane,  arba "Keista" knygyne, Vilniuje, Užupyje


Daugiau pasiteirauti galite  el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba tel. +370688339770

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 76 svečius online

Žinutė administratoriui