LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login Form

Donation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Kas svarbiausia?

User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Kūnas, dvasia, gyvybė, materija, energija, namai, sveikata, meilė, laisvė,   tikėjimas, technika, pramogos, darbas, poilsis, pinigai, turtas, drabužiai, maistas, sąlygos, pažinimas, nežinojimas, jausmai, protas, intelektas, gabumai, talentas, genialumas, genai, išvaizda, galimybės, aiškumas, tėvai, draugai, vaikai, kalba, smulkmenos, esmė, ribos, beribiškumas, ryšiai, bendravimas,  naudingumas, įvairovė, dėkingumas, skaidrumas, kantrybė, ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šio tinklapio tikslas – parodyti svarbiausius, esminius gyvenimo klausimus, ne duodant išsamius atsakymus į juos, o atkreipiant dėmesį į sprendimo būdą ir galimus variantus, galimybes, naujoves. Jų neišsprendus bus neįmanoma tobulai judėti nei žmogui, nei šeimai, nei visuomenei ar valstybei. Be šių esminių klausimų bus ilgai daromos klaidos ir pastovūs stabtelėjimai. Tai nėra sklandaus judėjimo principai.

Pirmiausia reikia suvokti esmę, principus, tikslus ir tik po to eiti toliau. Be esminių dalykų nei valstybė, nei žmogus negalės judėti į ateitį maksimaliu, nepavojingu greičiu ar net didžiuliais šuoliais. Įmanoma pasiekti labai daug per trumpą laiką, bet ne tuo keliu, kuriuo dabar einama. Tai kovos, konfliktų, trukdymų vienas kitam kelias. Žmonija turi būti vieninga, tiksli, be esminių trūkumų ar klaidų. Tuomet ji tobulės milžinišku greičiu. Tai ne tiek vystymasis, kiek atsivertimas, staigus tapsmas kitokia – tobula.
Kaip tai padaryti? Atsakymai yra, tik reikia klausti, klausyti, apsispręsti, nuspręsti ir veikti.  Tik po to bus daugiau.

Kaip išsiaiškinti, kas yra svarbiausia? Padarykite tokį eksperimentą. Iš dabartinės lietuvių literatūros išmeskite vieną kitą kūrinį arba knygą. Ar nuo to ryškiai pasikeis gyvenimas? Jeigu ne – jos nebuvo svarbios, esminės. Tuomet imkite ir išmeskite iš visur vieną kitą žodį. Ar nuo to sugrius visų gyvenimas? Tai priklauso nuo to, svarbų ar nesvarbų žodį išmetėte. Arba dar geriau, pabandymui, imkite ir panaikinkite iš lietuvių kalbos vieną kitą raidę. Ir tuomet suprasite, kas yra svarbiausia gyvenime. Viskas... priklauso nuo to, kurią raidę išmetėte. Be vienos kitos raidės galite jau nieko nebesuprasti, nesusikalbėti, nesuvokti apie ką eina kalba. Taip liksite be bendravimo. Toks šiuo metu ir yra dalinai teisingas, dalinai melagingas gyvenimo supratimas. Jūs nevertinate svarbiausių dalykų, o neesminius iškeliate į viršų. Kas ir kaip turėtų būti suvokimo viršūnėje?

Tais esminiais dalykais remiasi ne tik tobulas, išsilavinęs žmogus, bet ir visi gyvūnai, augalai ir net materija. Tai
dėsniai, persismelkiantys per visas egzistencijos rūšis. Jeigu juos neigsite, tai jūsų ir šalia esančių gyvenimas sugrius. Atsisukite, išgirskite, pamatykite, supraskite tuos dėsnius, pradėkite jais vadovautis ir gyvenimas visiems ryškiai pakils aukštyn.

Kaip tai padaryti? - Pirmiausia, išgirskite kas čia  sakoma, kol neiškrenta svarbiausios, esminės, pagrindinės raidės, žodžiai, mintys, prasmė. Vėliau, jų jau galite nebesuprasti. Žmonija, norėdama aprėpti kuo daugiau, dažniausiai nutolsta nuo tiesos, nuo tobuliausio kelio. Svarbu atrasti ir visiems laikytis to, be ko negalima gyventi.

 

 

2006-04-07
7:23SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 76 guests online

Message to admin