LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login FormDonation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Ateities žvalgas - Page 3

User Rating: / 3
PoorBest 
Article Index
Ateities žvalgas
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
All Pages
Kaip, kokiu būdu tai įmanoma? Reikėtų patyrinėti tuos, kurie padarė fantastinius šuolius. Ar jie patys tai susikūrė, ar jiems suteikta dovana? Jei dovana, tai už ką? Kuo tie žmonės nusipelnę? Kame jų vertė? Gal tai tikėjimas? Antra, galbūt, jie elgėsi teisingai, o jei ir ne visai teisingai, tai toks elgesys finale vis tiek daugeliui suteikė naudos.  Trečia, gal tai žinių, sugebėjimų dovana iš aukščiau, nes ne viskas esti vadovėliuose, ne viskas perduodama žmonių lūpomis, o kartais ateina tiesiog į galvą minčių, scenų pavidalu.
Iš kur ateina tokia informacija? Iš ateities, ar iš tolimų civilizacijų? O gal tai buvusių mąstytojų, fantastų toli siekusios svajonės, patikrintos laike ir perduotos į ateitį žvalgams. Šis minties kelias yra pats progresyviausias. Jame žmogui nereikia turėti išankstinių duomenų. Svarbu tik nepražudyti gautos minties, ją realizuoti, paskelbti ar pateikti tiems, kas ją gali realizuoti.

Todėl ateities žvalgo darbas - kolektyvinis. Jis turi mokėti gerai bendrauti, suprasti žmones bei žinoti, ką kam sakyti, kur eiti, ką daryti, kad nebūtų apšauktas fantastu ar utopistu. Juk ne visos mintys yra arti realybės ar mums įprasto suvokimo. Kai kurios gali būti iš tolimiausios ateities. Neužpyk ant to minčių šaltinio, jei jis netyčia suklydo, nors, greičiausiai, jis žinojo, kam tą mintį siųsti ir kas su ja bus padaryta.

Taigi, reikia žinoti galimus minčių šaltinius, suprasti jų tikslus, ketinimus. Tam bus reikalingas protas, intelektas, dvasingumas. Bedvasis žmogus nesuvoks kito išminties, pats jos neturės ir kitos neįsileis. Ateities žmogus tikrai turės išminties, jeigu ne bus tikru išminčiumi. Tai ir sėkmės garantija, ir apsauga nuo pavojų. Visa tai - ateities žvalgo savybės.

Ar ateities žvalgas bus labai tvarkingas, organizuotas, nenusikalbantis? Neleisdamas sau vidinės minčių laisvės, negalėsi gauti tokių minčių, kurios nepatenka į tvarkingųjų sąrašą. O tvarkingos mintys tikrai nebus iš ateities, nebent ilgą laiką buvo nepastebėtos panosėje. Tai, kas mums atrodo nesąmonė, absurdas, ateityje gali būti norma, todėl sijoti aklai visko nederėtų. Bėgant laikui, atsirandant naujų ateities žvalgų, jie jau supras, kas ten buvo. Vienas žodis, spontaninis išsireiškimas gali "pastatyti ant kojų ilgai mindžiotą" genealų atradimą. Informacijos tvarkymas šiuo atveju - labai svarbus.

Neapsišiukšlinti ir neišmesti to, kas ateityje gali būti vertinga!

<...>


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 220 guests online

Message to admin