LithuanianEnglish (United Kingdom)Russian (CIS)

Login FormDonation

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Ateities žvalgas - Page 4

User Rating: / 3
PoorBest 
Article Index
Ateities žvalgas
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
All Pages
Todėl ateities žvalgas minimum atrodys KEISTAS, kaip Edgaras Keisas.
Ar ateities žvalgas turės puikią fenomenalią atmintį? Jeigu taip būtų, sunku būtų pastebėti, prisiminti iš pirmo žvilgsnio nesąmoningus nereikšmingus paralelinius įvykius. Tai daugiasluoksnis atviras mąstymas ("open mind"). Atminties užterštumas tikrai nesukliudys su savo begaliniu kiekiu informacijos, nors kas žino. Ateities žvalgas pastebės reiškiniuose ne tai, ką visi pastebi, o naujas, negirdėtas detales, sąryšius. Tai geras priežasties-pasekmės ryšio valdymas, jo globalumo suvokimas.

Ateities žvalgas jau ir be informacijos generuos begales fantastinių, dažnai nerealių ar net nereikalingų idėjų, projektų. Tai ateities žvalgo smegenų mankšta. Ne viskas turi būti darbas. Be treniruotės nebus gerų rezultatų, todėl sugebėk atsirinkti realų grūdą iš ateities žvalgo pasakojimų. Jo kūrybiniai sugebėjimai ryškiai viršys jų realizaciją, tačiau atrinkus naudingas idėjas artėtum prie ateities dideliais tempais.

Ar galima ateities žvalgui sukurti atradimų planą? Vienu momentu jis gali atrasti labai daug, kitu - vos vos. Tai nereiškia, kad jis ištisai lauks. Visa tai - ilgas paruošiamasis darbas. Negalima jo vertinti pagal pauzes ir nematyti, nepastebėti, neįvertinti atradimų. Juk žmogus nedaro atradimus taip stabiliai, kaip maitinasi, o valgyti juk reikia. Tuo tarpu atradimai stabilumų nemėgsta, greičiau - bangas. Į tai reikia atsižvelgti.

Geriausiai žvalgą įvertinti pagal jau padarytus atradimus. Atradimų autorystės, nuosavybės klausimas - gana opus. Jei žmogus daug metų paaukojo dėl vieno-kito atradimo, tai atlyginimas už jį negali būti mėnesio ar kelių dydžio. Taip apmokamas ateities žvalgas į ateitį nesižvalgys. Jis ieškosis sau pastovaus pragyvenimo šaltinio, o gal net kentės ištisinius materialinius  nepriteklius. Tuo tarpu atradimas nebus atlygintas pagal jo naudą visuomenei. Todėl neteisybės santykis su ateities žvalgu labai opus. Kai kurie žvalgo atradimai tol bus slepiami, kol su juo bus deramai atsiskaityta. Kas deramai su juo atsiskaitys, tas ir gaus tą dovaną. Ji tikrai yra dovana, nes žmonija tų atradimų pagalba gali išspręsti amžiams ar tūkstantmečiams į priekį savo esmines problemas. Kurias? – paslaptis.

Tik ateities žvalgas žinos su atradimu susijusius niuansus. Jų nežinant,
o tai bus beveik 100%, nesitikėk saugaus bei sėkmingo įgyvendinimo.

<...>


You have no rights to post comments


SEO by AceSEF

likebox

Who's Online

We have 182 guests online

Message to admin