2006-02-20 Svečio komentaras: “kas čia...spalvota , slidu, netgi stengtasi taikyti į populiarias mistikas ir pan. Ir viskas savaip. Triratukų išradinėjimas kažką sakant ir nepasakant. Šiais laikais įprastas menas.”

Atsakymas:
Malonu, kad išreiškiate savo mintis. Bendravimas, atsiliepimai yra vienas iš tobulėjimo įrankių.
Pirma norėčiau pasakyti, kad tinklapio idėja kilo būtent iš to, kad neradau internete, knygose nieko panašaus, ką pačiam teko patirti. Būtent patyrimas, pat
irtis ir gamina šį tinklapį (ir ne tik).

Kodėl spalvota? - Tam, kad būtų pastebėta, išryškinta svarbesnė, autorių nuomone, mintis.
Kodėl slidu? - Tam, kad neįsivaizduotum, kad gyvenimas yra labai patikimas, garantuotas ir aiškus dalykas. Juk jame labai daug žmonių pargriūva šalia didesnio posūkio. Posūkius ar griuvimus žmonės vertina kaip nelaimes, nors iš tikrųjų jie yra vertingas patyrimas.
Slidumas dar yra dėl to, kad nesuprastum iki galo kas ten turima omenyje, kad viduje kiltų savos mintys, o ne aš savas į galvą kimščiau. Kažkur tinklapyje yra
apie tai parašyta.
Ar į populiarias mistikas? - Visiškai ne, nes visa tai ne knygelėse, o realiame gyvenime patirta, netgi užfiksuota realiomis priemonėmis. Mistika yra tik tuomet, kai nesupranti ir priduodi tam kažkokių neaiškių galių. Man jos yra 90 procentų aiškios, suprantamos ir kryptingai naudotinos.
Ar visa tai populiaru? - Abejoju, nes už nugaros stovėtų žmonių minia, eilė, turėčiau didžiulį iš to biznį. Dabar gi, tai yra altruistiškas žmonių švietimo įrankis.
Kodėl savaip? – Todėl, kad “taip, kaip visi”  žino, supranta ir moka – jau neveikia, nesuteikia beveik jokių žinių ir sugebėjimų, skirtingai nuo "savaip". Beje, tą metodiką naudoja kai kurie žmonės ir jaučia jos galią.
Ar tai triratukas? - tai greičiau mašina, tolimųjų reisų vilkikas, o kartais sunkiai matomas kreiseris (norėtųsi, kad būtų bent autobusas). Tame yra įdėtos TOKIOS GALIOS, kokių daugelis nė neįsivaizduoja. Kokios? ....

Va, kad tai yra menas - mane labai maloniai nuteikė, nes iš statistikos matau, kad būtent apie meną tinklapyje daugiausiai ieško ir randa. Gal tai specialus minties suteikimo, įdėjimo menas? Informacijos pateikimo, perdavimo, žmogaus privedimo prie asmeninio informacijos šaltinio  MENAS. Juk mokslai tuo beveik neužsiima, nebent religija. Čia tai bandoma daryti delikačiai, taktiškai, švelniai. Visa tai paremta tyrimais. Paradoksalu? - bet taip yra.

Dėl šių laikų - galiu pasakyti tiek, kad šiais laikais tiesiogiai pateikti žinias būtų per daug pavojinga, neatsakinga. Todėl tai daroma per moralės, doros lavinimo kelią, iškeliant pagrindines, esmines žmogaus, visuomenės vertybes.  Tai vykdoma ne per prievartą, o laisvu  kiekvieno žmogaus pasirinkimu. Kaip tai veikia? – labai asmeniškai.

Dėkoju
svečiui, kad parašėte atsiliepimą- Mažai kas išdrįsta.
2005-11-24
Štai vakar apsilankęs svečias Jakar, išreiškė pasipiktinimą
cituoju: "p.s. puslapis ne tik, kad nėra pabaigtas. Jį vargiai pradėtu pavadinsiu. Be to galbūt trumpai galima būtų pasakyti, kas ten yra naudingo eiliniam žmogui?"

Atsakymas: Šis puslapis egzistuoja tik pusantro mėnesio. Didžioji dalis jame esančios informacijos yra kuriama gyvai, iš niekur nekopijuojant, todėl tikėtis kad jis po gimimo staiga taptų pilnas kaip "Delfi" ar kitas, būtų naivu.
Tai yra visai kitoks puslapis nei dauguma. Jis greičiau panašus į žmogaus analogiją. Pagal išvaizdą spręsti apie žmogaus vidų būtų mažiausiai neteisinga.
  Tobuliausios mintys yra tos, kurios atsiranda viduje, nes jos yra skirtos būtent TAU.
©2005-2006. Visos teisės saugomos
Rašykite mums
  
Atsakymai, atsiliepimai, komentarai
   Šioje vietoje rasite atsakymus į užduotus ir nutylėtus klausimus.
Kadangi mūsų svečių knygoje yra mažokai vietos atsiliepimams ir ten neina rašyti atsakymų, tai įdomesnius visiems klausimus ir atsakymus talpinsime šioje skiltyje.
    Juk turi būti abipusis bendravimas, o ne į vieną pusę.
    Šioks toks užlaikymas tarp klausimo ir atsakymo leidžia geriau paruošti atsakymus, kad jie būtų naudingi visiems. Asmeniškus atsakymus siųsime  el.paštu.
Apie mus
Paslaugos

MINČIŲmokslas

Ateities vizija
MINTYS
Laiškai
Vertybių sistema
Diagnostikos centras
Manifestas
Brandi visuomenė
Vertybių įskiepis
Apie vertybes
Gyvenimo tikslas
Kas svarbiausia?
MF paskirtis
Gyvenimo varikliai
Pažinimo kelias
Tikėjimas
M*M*T^M
2005-12-06 / 07  Atsiliepimai internete apie “Minčių fontaną“:

<...>
„...Sudomino vienas jaunuolis, labai norintis pakeist pasaulį. Pasirodo, Lietuvoj jaunimas ne tik joga ir tai či užsiiminėja, bet ir entuziastingu politikavimu.
Laiškas Prezidentui

<...>

„Kaip supratau, šis jaunuolio projektas ("ilgų apmąstymų rezultatas") po ilgų įžangų apie žmogaus laisves ir teises susiveda į tokį pasiūlymą:
Citata:
„Jeigu tiems žmonėms bus suteiktos normalios, ar net puikios savęs realizacijos sąlygos, jie gali prisidėti prie valstybės stiprinimo, jos reikšmės didinimo pasaulio kontekste. Tie žmonės gali padaryti tokius atradimus, kurių dar neturi pačios turtingiausios valstybės. Tokiu būdu apsaugant jų darbus, jų mintis, jų realizacijos principus valstybė gali prasimušti į pirmaujančių sąrašą. Naujausi atradimai gali būti perkami iš mūsų sumokant kitų valstybių vidiniais resursais. Tokiu būdu, kad ir maža valstybė gali rimtai pradėti vadovauti pasauliniam progresui. Tai galima būtų padaryti tik tų žmonių apsauga, jų atradimų įtvirtinimu savo šalyje, po to juos eksportuojant į kitas pasaulio valstybes. Ar galima išvengti klaidų, kurios buvo prieš sovietinį laikotarpį? Savo valstybės reikšmės ir jėgos sumenkinimas tikrai atims iš jos galias tapti pirmaujančia pasaulio valstybe. Vienas iš tokių kelių yra mokslo ir tikėjimo galių sujungimas į viena. Jokia pasaulio valstybė neturi tokios vystymosi koncepcijos, o perspektyvos tokiame kelyje yra milžiniškos. Bet jos realizacijos kelias yra visai kito dokumento užduotis.“

<...>

„<...>Kaip jums atrodo: ar čia jaunatviškas entuziazmas ir naivumas, ar gudrus karjerizmas ir kokių nors politologijos mokslų kursinio darbo rašymas?“

<...>

„Citata:
kokių nors politologijos mokslų kursinio darbo rašymas?
„Politologai vizijų nerašo - tai nemoksliška. Jas kartais rašo politikos filosofai, nors irgi neitin detalias.“

____________________________________________________________________

Šaltinis:
Somnambuliandija – civilizacijos >>
http://idant.puslapiai.lt/.../... /
Atsiliepimai  internete apie „Minčių fontaną“ ir „Ateities viziją“:

2006.01.20
<...>
Lenkiu galvą prieš to projekto <
Ateities vizijos projektas - aut.>  autorių/ ius!
Vėl gi pasikartosiu - šios žinios prilygsta tobulumui! <...>

2006.01.25
<...> Mano galva, jis  <Ateities vizijos projektas - aut.> yra puikiai susistemintas ir sudėliotas. Juo tereikia pradėt vadovautis ir viskas. Taip, tai yra klausimas, ar susidomės koks autoritetingas bei įtakojantis visuomenę asmuo ar asmenų grupė. Mūsų Prezidentas tikrai neabejoju įvertins šį Jūsų darbą, bet mes gi visi puikiai žinome, kad ne viskas taip lengvai darosi. Juk tai ne vieno žmogaus darbas. Ar pavyks Prezidentui Jūsų projektą pateikti sąžiningai(!), galinčiai įgyvendinti žmonių grupei - tai yra klausimas...
<...>
Kad ir kaip bebūtų baisu, vis tiek tikiu, kad ir Prezidento aplinkoje, ir Jūsų
<...> bendraminčių rate rasis dorų asmenybių, pakeisiančių mūsų visų ateitį!


____________________________________________________________________

Šaltinis:
LRT  komentarai  - "Žinių visuomenė"
Pradžia