LietuviųAngluRusų

Registruotis

Parama

Enter Amount:

FacebookRSS Feed

Ateities žvalgas - Puslapis 5

Vartotojo vertinimas: / 3
BlogiausiasGeriausias 
Įrašo turinys
Ateities žvalgas
Puslapis 2
Puslapis 3
Puslapis 4
Puslapis 5
Visi puslapiai

Todėl ateities žvalgą turi turėti visados prie savęs, o ne paleisti pas konkurentą. Saugok, gerbk jį, aprūpink, nes gali netyčia likti prie sudužusios geldos, kaip toj pasakoj apie auksinę žuvelę. Nebūk šykštus, nesąžiningas ateities žvalgo atžvilgiu, nes jis gali įžvalgyti gali labai įvairių dalykų. Net tų, kurie vykdo teisybę. Ar reikia to bijoti? Jei esi doras, sąžiningas, tai ateities žvalgas niekada tavęs neapgaus, kitaip jis praras savo dovaną.  Jo interesas išlikti sąžiningu, doru, nesukčiauti, bus daug kartų didesnis. Juk tai jo duona, jis turi ją gerbti.

Ar ateities žvalgas vienu metu gali būti ir mokslininkas? Tai labai retas derinys, tačiau, jeigu taip yra, jis dar didesnės vertės. O jeigu jis ir mokytojas, diagnostikas? Tai - iš viso retenybė. Jis padarys mauro darbą, reiks tik estetiškai, vizualiai ir sklandžiai jo darbus sutvarkyti. Tai jau būtų genijaus veikla, jei jis pats ir sutvarkytų. Tačiau krapštymasis detalėse žudo genialumą. Detalėms tvarkyti tinka bet kas, o esmę suvokti, apdoroti - beveik niekas. Todėl žinok, ko laukti ir reikalauti iš ateities žvalgo. Prie jo geriau turėk pastoviai įjungtą diktofoną ar kamerą, nei po to klausti, ką jis kažkuriuo momentu pasakė. Žodis - kaip žvirblis, ateities žvalgo lūpose – nuskrido ir nebepagausi. Jam daug dalykų būna
vieną vienintelį kartą. O jeigu kartojasi, tai jau gana svarbu.

Ateities žvalgo produktyvumas priklauso nuo jo laisvės ir sugebėjimo priimti informaciją. Suvaržyk laisvę, įsprausk jį į rėmus ir jo produktyvumas kris. Taip pat kris, jei jo nenaudosi, nebus deramų klausytojų - imtuvų. 
Tai antena, kuri ne bet kam transliuoja. Jei klausytojas turės neigimų, nusistatymų, netikėjimo, jis žlugdys ateitis žvalgo darbą. Teigimas - jį klaidins. Turi būti švelni nesuinteresuota trauka. Traukos specialistus irgi reikia ruošti. Taip pat svarbūs informacijos tikrintojai. Tai loginio mąstymo žmonės. Jų darbas - informacijos atsijojimas. Jie neturi piktintis radę nesąmonę.  Panašius dalykus reikia atidėti į šoną, bet jokiu būdu ne naikinti, ne trinti, ne nuvertinti. Tai - ne jų darbas.

Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į ateities žvalgo prieštaraujančią vieną kitai informaciją. Ar jis suklydo, ar nemokėjo paaiškinti, ir kuri yra arčiau tiesos? Reikia turėti omeny, kad visiškos tiesos rasti neįmanoma, yra tik arčiau, ar toliau jos. Tačiau teigti, kad kažkas labai toli realybės, nes netelpa į dėsnius - irgi klaidinga. Jau dabar dėsniai valdomi aukštesniais, tai kas bus ateityje, kas yra kitose civilizacijose?

Galima susiprasti, kad ateities žvalgas yra kitų civilizacijų telepatas. Todėl nenustebk kai sužinosi, išgirsi pasakojimų su vaizdais iš kitų planetų su gyvomis būtybėmis. Nedžiūgauk linksmai bei nenumok ranka. Ten gali būti labai vertingos informacijos. Ne be reikalo ji ateities žvalgui pateikiama. Ji turi naudą, vertę tik sugebėk ją suprasti bei deramai panaudoti.


2006 08 18

Komentarai   

 
0 #7 Mąstytojas 2017-01-22 04:10
Tęsiant mintį. "Juodieji" taip vadinamieji parazitai -> mintantys mūsų, evoliuciniame kelyje sukauptą ar šiuo momentu gaunama energija. Nesipliačiant (nepriklauso šiai temai), jie dar vadinami energetiniais vampyrais, apie juos daug galima rasti. Galima pridūrti, tai nepriklauso nuo jos poliškumo -> svarbiausia, kuo didesnis jos proveržis, tuo labiau jie patenkinti. Kaip, tai patikrinti? Niekaip. Nebent būtume arčiau (atitinkantį) jų evoliusinio išsivystymo lygio. Išvadoje: gerai pasislėpe ir ne kiekvienas gali juos matyti. Žinoma galime atsękti pagal minčių formas. Kai mes tarp jų, tai įmanomą padaryti (patikrinti). Tiktai ar noriai tai darome?
Cituoti
 
 
0 #6 Mąstytojas 2017-01-22 03:50
Keliauti, kur? Męs ir negalėtume nebent "sukūrtume" laiko mašiną - tada kitas reikalas, šokame į ją ir keliaujame, kur panorėje. Bet esmė čia kitame, kai "grubius" technologinius spręndimus laikome įrankiais padedančiais (palengvinančia is) mums pasiekti - reikiamai informacijai ir proto ir minties technologijomis , kai tai pačiai informacijai gauti (priimti) nereikalinga "grubių" technologijų pagalbos -> Būtina sąlygą : neeilinis skvarbus (nesustabdomas) mąstymo, analizės modelis. Kuris neapsiriboja tik šiuo "fiziniu" pasauliu. Pagaliau, kas tas fizinis (realus) -> egzistuoja daugybę pasaulių, kur bendrai mūsiškis - tik atspindys. Yra tarpinė būsena, kai mūsų esmė yra vieną ir kartu visuma. Mums leista "dalyvauti" (stebėti, susilieti, suvokti) kaleidoskopo, filmo, minties formų įvikiuose -> dalyvaujant čių analizės aplinkoje. Įdomi, kita tiesa -> šaltiniais (informacijos skleidėjų užkuliusiai) gali būti ne tik šviesiosios, aukštosios civilizacijos, bet ir žemesniųjų lygių "juodosios".
Cituoti
 
 
0 #5 arciaas 2017-01-16 09:37
Cituoja Mąstytojas:
"Bet, visada vertą tikrintis -> buvusius, esamus, būsimus ryšius ir šaltinius."

Bet jeigu šaltinis anapus, juk nenukeliausi į ten ir nepatikrinsi, kas jis toks ir ko siekia. Aš juk nerekomenduoju Robert A. Monroe varianto - nukeliauti į ten ir sužinoti. Aš siūlau iš čia sužinoti viską, kas mums reikalinga.
Cituoti
 
 
0 #4 Mąstytojas 2017-01-15 15:20
Cituoja Mąstytojas:

Manau džiaugtis nevertėtų, jei žinotų iš kur tai.

Nebūtinai blogo. Bet, visada vertą tikrintis -> buvusius, esamus, būsimus ryšius ir šaltinius.
Cituoti
 
 
0 #3 arciaas 2017-01-15 11:40
Cituoja Mąstytojas:
Manau džiaugtis nevertėtų, jei žinotų iš kur tai.
Ir iš kur tai? Argi mums kas linki blogo?
Cituoti
 
 
0 #2 Mąstytojas 2017-01-14 01:38
Galiu pridūrti. Ateities žvalgų daug, daugiau negu męs galėtume matyti, girdėti, jausti. Pats būdingiausias iš jų mūsų "mažieji" draugai (paukščiai, žvėrys, ir kiti gyviai, augmenija), t.p. ir žmogus. Paklausite, kuo tai pagrysta -> praeities, dabarties ir ateities nuojauta (ženklai ateinantys pas mus minčių, pojučių, emocijų, vaizdinių forma). Dažnas reiškinys pasireiškiantis per mūsų "suvoktus" ir "nesuvoktus" sapnus, hipnozę. Kai įvykis gali tuo pačiu būti įvykęs, dar vykstantis ar dar vyksiantis. Būna ir tokių (nors nelinkęs jų laikyti išrinktaisiais ar tuo labiau išskirtiniais) -> mątančių vizijas (gaunamos informacijos (nepriklausomai ar tai būtų garsinė, vaizdinė, jutyminė, emocinė) porsija - susijusi su tuo asmeniu), netgi galinčių ir turinčių tiesioginį priėjimą. Kaip matot jų pakankamai. Tik ar visi jau nori (norėtų) suvokti, ar yra (būtų) pasiruoše - esamai Atsakomybei (atsisakius "VARTOTOJO" vaidmens). Manau džiaugtis nevertėtų, jei žinotų iš kur tai.
Cituoti
 
 
0 #1 li 2016-05-23 14:36
:sigh: :sigh: i :sigh: :sigh: :sigh:
Cituoti
 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti


SEO by AceSEF

likebox

Dabar naršo

Mes turime 53 svečius online

Žinutė administratoriui